PDF PDF Print

09 mei 2010

Jazz weekend Amersfoort

Op zondag ochtend werd er in het kader van het Amersfoorts Jazz Festival een gospel dienst gehouden in de sint Franciscus Xaverius. De eucharistieviering werd opgeluisterd door een uitvoering van The Rainbow Gospel Singers.
The Rainbow Gospel Singers bestaat uit een selectie van de ca. 15 á 25 zangers en solisten uit het Dutch Combined Mass choir.

Door de jaren heen hebben The Rainbow Gospel Singers uiteraard opgetreden in kerken, maar ook bij speciale evenementen zoals, gospelfestivals, jazzmissen, multiculturele festivals en bedrijfsevenementen van nationale en internationale bedrijven, radio en televisie. Ook ondersteunen ze programma’s met bekende artiesten zoals Lee Towers, waarmee ze 10 dagen in het Nieuwe Luxor Theater hebben opgetreden. In 2008 hebben The Rainbow Gospel Singers meegezongen in het concert van Guus Meeuwis in het Philips-stadion. Het koor staat onder leiding van Edith Casteleyn.

Het werd een prachtige viering. 

Geloofsgemeenschap St. Franciscus Xaverius - 't Zand 31, 3811 GB Amersfoort.
Voor alle vragen: Inge Schultinga, secretariaat werkdagen van 9.00-12.00 u. tel 033 4721705, verder via een antwoordapparaat of 
email